Ultra HD ve Full HD Film İndirme Sitesi

Bazen film indirmenin dezavantaj olduğu düşünülür. Bunun sebebi izlemeye başlamadan önce birazcık beklemeniz. Aslında bazı sitelerde birazcık değil, baya beklersiniz. Bunun çözüm yolu ise daha hızlı bir site ile filmleri anında indirebilmek ancak bu çok nadir bir olay. Neden?

Genelde film indirme siteleri yüklemeleri turbobit gibi sitelere yapar ve buradan bir komisyon alır. Siz indirdikçe onlar kazanır. Peki burada bir problem gözükmüyor, elbette bunun için emek gösteriyorlar ve para kazanmalarına karşı değilsinizdir. Ancak şu sorun var ki; turbobit gibi siteler hızınızı keser. Yani eğer 35 Mbps inter hızınız varsa turbobit’e ücret ödemeden ortalama 1080p filmi 8 saatte indirirsiniz. Ancak Filmbol’da böyle bir şey söz konusu değil, yüklemeler hızınızı kesmeyen ve sizden ekstra ücret talep etmeyen sitelere yapılır ve böylelikle ortalama 1080p filmi yine 35Mbps ile yaklaşık olarak 7 dakikada indirirsiniz. İnternet hızınız düşük mü? Örneğin 16Mbps için de sadece 14 dakika beklersiniz.

Pekala indirme hızını 8 saatten 7 dakikaya düşürdük. Ama yine de 7 dakika sizin için uzun ve bunu neden beklemelisiniz ki?Bunun için bir çok sebep var. Mesela filmi indirdikten sonra isterseniz mobil cihazınıza atıp istediğiniz yerde internet gerekmeden izlersiniz. Yada usb bellek kullanarak TV’nizde yine internet gerekmeden izlersiniz. Donma veya yavaşlama söz konusu olamaz. Ekstra render yapılmadığı için kalite daha yüksektir. Film izlerken altyazı şeklinde çıkan “Bak abc sitesi olarak biz yükledik aman ha bizim siteden izleyin” gibi alt yazı reklamları yine söz konusu olamaz.
Bu konuda anlaştık, hangi sürümleri indirebilirim?

Filmbol’da bir çok sürüm mevcut. Bunların başında standart olarak gelen 720p ve 1080p filmler yer alıyor. Boyutları düşüktür ve çok hızlı bir şekilde indirme tamamlanır. Beğendiniz mi?  Filmbol- HD Film İndir kategorisinden tüm 720p ve 1080p filmlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca eğer oynatıcınız eski ise XviD sürümü de her filmde standart olarak gelir ve rahatlıkla indirebilirsiniz.

Daha iyi sürümler mi arıyorsunuz? Filmbol – Full HD Film İndir kategorisinde Full HD (FHD) sürümlerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede filmleri çok daha kaliteli olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda sorunsuzca izleyebileceğiniz fakat TV’nizde sadece 4K destekliyorsa izleyebileceğiniz bir sürümde mevcut Filmbol – 4K Film İndir kategorisinden ulaşabileceğiniz bu sürüm her filme’de standart olarak gelmez çünkü her film 2160p olarak yayınlanmaz.

Artık yapmanız gereken tek şey tek tık ile reklamsız film indirmek! İyi Seyirler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir