Pixar’ın Yeni Animasyon Filminden İlk Fragman Geldi

Pixar’ın Yeni Animasyon Filminden İlk Fragman Geldi.

“Toy Story”,“Up” ve “Coco” gibi başyapıtlarıyla son dönemde içimizdeki çocuğu dışarıya çıkartan Pixar’dan yeni film geliyor. Filmleriyle bizi sadece ekrana yapıştırmakla kalmadı, aynı zamanda kalplerimizde gerçekten derin duygular uyandıran Pixar, yine büyük küçük demeden kalplerimiz yumuşatacağa benziyor. Bu nedenle, şirket yeni projelerini duyurduktan sonra, hepimiz bu konuda oldukça hevesleniyoruz. Şahsen, Pixar filmlerine uzun yıllardır hayranlık duyuyorum. Ratatouille, favori film listemde her zaman kendine yer bulur. Son yıllarda eski klasikleşmiş filmlerinin devam filmleri üzerine yoğunlaşan Pixar, yaz aylarında vizyona girecek olan yeni filmiyle izleyicilere yeni dünyalara götüreceğe benziyor.

pixar'ın yeni animasyon filmi soul

Pixar’ın yeni animasyon filmi “Soul” un ilk fragmanı düştü ve YouTube’da 8 milyondan fazla izlenme oranına ulaştı, ayrıca 250k’dan fazla beğeni almayı da başardı. Kısa sürede ulaşılan bu rakamlar insanların Pixar’ın yeni animasyonuna olan ilgisini net olarak gösteriyor. Animasyon filmi denilince akla gelen belki de ilk stüdyo olan Pixar’ın yeni filminin heyecanla karşılanması olağan dışı değil.

pixar'ın yeni animasyon filmi soul

Pixar’ın yeni animasyon macera ve komedi janrlarına sahip filmi “Soul”, uzun süredir caz müziği yapmayı hayal eden bir ortaokul müzik öğretmeni olan Joe Gardner’ın hayatını takip ediyor. Sonunda hayaline kavuşup, yeni bir caz kulübün açılışı sırasında diğer caz müzisyenlerini etkileyen, Joe ruhunu bedeninden ayıran bir kaza geçirdiğinde hayaller ve tabi ki hayatı tamamen çöküyor.

Gardner bedenini kaybettikten sonra ruhu yeni doğmuş bir çocuğa taşınmadan önce ruhların geliştiği ve tutku kazandığı bir merkez olan “You Seminar” a taşınır. Orada Joe, Dünya’ya dönmek için diğer ruhlarla çalışmak zorundadır.

Pixar’ın yeni animasyon filmi, 19 Haziran 2020’de gösterime girecek ve başrolde Tarantino’nun western harikası Django’dan tanıdığımız Jamie Foxx var. Jamie Foxx’a , genellikle komedi filmleriyle tanıdığımız Tina Frey eşlik ediyor. Filmin yönetmeni Pete Docter. Pete Docter önemli pixar yapımlarının bir çoğunda yönetmen, yazar veya prodüktör olarak çalışmış biri. Yönettiği filmler arasında “ Monsters, Inc ( Sevimli Canavarlar ) “ ve “ Up ( Yukarıya Bak ) “ bulunuyor. Her şey geeki ailesi olarak merakla bekliyoruz.

Pixar’ın Yeni Animasyon Filminden İlk Fragman Geldi” için bir yorum

  • Aralık 14, 2019 tarihinde, saat 4:18 pm
    Permalink

    Pixarin bayağı eğlenceli bir animasyon filmine benziyor. İzlemek istiyorum eminim oğlumda bayılacak ben de

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir