2020 Yılında Vizyona Girecek Tüm Marvel Filmler ve DC Filmleri

Merhaba sayın herşeygeeki! okurları, bu yazımızda sizler için 2020 yılında vizyona girecek tüm Marvel filmleri ve DC filmlerini sizler için derledik. Avengers ile bir çağı kapatan Marvel filmleri evreni yeni projeleriyle genç dimağları kendine çekmeyi başaracak mı? Bu konuyu hiç merak etmiyoruz ama olsun halka hizmet bizim görevimiz.

1- Birds of Prey (07.02.2020)

birds of prey margot robbie 

Suicide Squad filmiyle beyaz perdeye giren Harley Quinn karakterinin kendi hikayesini anlatan Birds of Prey, fragmanlarına bakılacak olursa bize eğlence vaat ediyor.

 

2-New Mutants (03.04.2020)

New Mutans Maisei Williams

New Mutants filminde Game of Thrones’un Arya’sı Maisie Williams’ın başrollerden biri olarak karşımıza çıkıyor. X-men evreninde geçen korku öğeleri yüksek bir film. X-men evrenini Marvel filmleri evrenine katılmasıyla  yakın gelecekte daha çok X-men filmi göreceğe benziyoruz.

 

3-Black Widow (01.05.2020)

Black Widow Scarlett Johansson

Marvel filmleri evreninin önemli kadın karakterlerinden Black Widow’un ilk solo filmi. Filmde Iron Man’in tekrar görüleceği de söyleniyor.

 

4-Wonder Woman 2 (05.06.2020)

Wonder Woman Gal Gadot

Wonder Woman ilk filmiyle DC evreninin eli yüzü düzgün nadir filmlerinden biri olmayı başarmıştı. İkinci filmiyle kendi yarattığı çizgisini daha da yukarı taşıyacağına eminiz.

 

5-Morbius (31.07.2020)

Morbius Jared Leto

Spiderman’in baş düşmanlarından olan Morbius’un kendi hikayesinin anlatılacağı filmde Jared Leto başrolde. Suicide Squad filminde çizdiği Joker rolüyle pek de beğeni toplayamayan Jared Leto, evrende var olmak için yeni fırsatı nasıl değerlendirecek göreceğiz.

 

6-Venom 2 (02.10.2020)

Venom Tom Hardy

Tom Hardy’nin baş rolünde olduğu ilk film gişede güzel rakamlara ulaşsa da izleyiciyi memnun etmemişti. İlk filmde yapılan hatalar umarım ikinci filmde tekrarlanmaz.

 

7-The Eternals (06.11.2020)

The Eternals

Yıldızlar topluluğu kadrosuyla merak uyandıran Marvel filmleri evreninin yeni filmi. Merakla bekliyoruz.

Daha detaylı bilgi için:

MARVEL

DC

 

2020 Yılında Vizyona Girecek Tüm Marvel Filmler ve DC Filmleri” için 2 yorum

 • Kasım 8, 2019 tarihinde, saat 10:21 am
  Permalink

  Harley Quinn’i biran önce izlemek istiyorum.

  Yanıtla
 • Kasım 18, 2019 tarihinde, saat 4:29 pm
  Permalink

  2020 de vizyonea girecek marvel filmleri içerisinde en merak ettiğim filmler Wonder Women 2 ve New Mutant filmi oldu. Dİğer filmler pek cazip görünmüyor şuanda. Artık genelde bütün süper kahramanların olduğu filmler daha çok tutuluyor günümüzde.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir