Önümüzdeki 6 Ay İçinde X-Men ve Fantastic Four Filmleriyle İlgili Hazırlıklar Başlayabilir!

Hatırlayacak olursanız 2017’nin sonlarına doğru DisneyFox‘u 52 milyar dolar karşılığında satın almış; bu anlaşmanın resmiyet kazanması da bu yıl içerisinde gerçekleşmişti. Anlaşmanın getirisine bağlı olarak X-Men, Fantastic Four ve Deadpool gibi önemli karakterlerin, Marvel Sinematik Evreni’ne katılıp katılmayacağı merak konusuydu.

Geçtiğimiz ağustos ayında Disney’in CEO’su Bob Iger, Marvel filmlerinin tek bir kaynaktan yürütülmesi gerektiğini savunmuş; bu karakterlerin, Marvel Sinematik Evreni’ne katılmasının kaçınılmaz olduğunu dile getirmişti. Konuyla ilgili önemli bir açıklama da Marvel Stüdyoları’nın başkanı Kevin Feige‘den geldi.

Kevin Feige: “X-Men ve Fantastic Four Karakterleri, 2020’den Önce Marvel Sinematik Evrenine Katılabilir.”

Kevin Feige, X-Men ve Fantastic Four filmleriyle ilgili çalışmalara önümüzdeki 6 ay içinde başlanabileceğini söyledi. Feige, konunun resmiyet kazanmadığını ancak bu karakterlerin, 2020 yılından önce Marvel Sinematik Evreni’nde yer almasını çok istediğini açıkladı. Feige, ayrıca konuyla ilgili olarak şunları dile getiriyor:

“Bize anlaşmanın çok iyi bir yöne doğru gittiği söylendi. Önümüzdeki 6 ayda X-Men ve Fantastic Four filmleriyle ilgili hazırlıklara başlayabiliriz. Bu karakterlerin geri dönecek olması harika. Marvel’ın yarattığı bu karakterlere yeniden erişebilmesi güzel bir şey. Olmaması olağandışı zaten. Ancak bunun üzerine düşünmek ve planlamak konusunda henüz bir şeye başlamadık.”

Disney-Fox birleşmesi, Marvel Sinematik Evreni’nin geleceğini büyük ölçüde değiştirecek gibi gözüküyor. Önümüzdeki dönemde bu sürecin detaylarıyla ilgili yeni bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir